Usługi

SMF specjalizuje się w najróżniejszych technikach i stylistykach filmu animowanego. Tworzymy animację typu cut-out, projekty seriali w technice 3D oraz animację poklatkową 2D.

Do realizacji naszych produkcji wykorzystujemy najnowsze oprogramowanie – Toon Boom Harmony Premium 15 oraz Autodesk Maya 2018.

Pracujemy nad projektami własnymi, realizujemy seriale animowane oparte na kreatywnych pomysłach autorskich, ekranizujemy znane i lubiane przez dzieci serie książek i komiksów.

Zajmujemy się produkcją filmów komercyjnych oraz reklam. Wykonujemy animacje infografik, filmy instruktażowe i  edukacyjne. Każdy realizowany przez nas projekt niezależnie od formatu charakteryzuje się wysokimi walorami estetycznymi oraz dbałością o szczegóły na wszystkich etapach jego produkcji.

Co oferujemy?

Kompleksowy development filmu animowanego każdego formatu

(od scenariusza do projektów plastycznych)

Rozwijamy projekt od samego pomysłu i koncepcji aż do produkcji. Na etapie realizacji scenariusza filmowego współpracujemy z doświadczonymi i nagradzanymi scenarzystami i scriptdoctorami.

Dbając o płynność narracji scenariuszowej korzystamy z pomocy konsultantów psychologicznych oraz dramaturgicznych.

Specjalizujemy się w realizacji kompletnego opracowania plastycznego do realizowanych projektów – tworzymy od początku do końca założenia plastyczne, w tym koncepty postaci (character design), koncepty graficzne teł i dekoracji.

Więcej…

Kompletny etap produkcji filmu animowanego

(od storyboardu do animacji)

Rozrysowujemy wszystkie koncepcje artystyczne, a następnie ożywiamy wykreowany świat we wszystkich technikach animacji.

Więcej…

Postprodukcja – sound design

Posiadamy własne studio dźwiękowe, zmontowaliśmy i udźwiękowiliśmy ponad tysiąc filmów animowanych. W zakres naszych usług postprodukcyjnych wchodzą:

– nagranie aktorów/ lektora
– montaż dźwięku i obrazu
– efekty synchroniczne

Więcej…

 

Studio Miniatur Filmowych 2018
ul. Królewicza Jakuba 12a 
02-956 Warszawa